LiG-span

Le Roux Schoeman
Bybel-Media: Inhoudsbestuurder
leroux@bmedia.co.za021 864 8200
Francine Prins
Redakteur: Gedrukte LiG & sosiale media
francine@tydskrifte.co.za021 864 8200
Conette le Roux
LiG-webredakteur en senior joernalis
conette@tydskrifte.co.za064 537 1218
Mario Small
Tuisbladredakteur
mario@bmedia.co.za021 864 8200
Lida Viljoen
Inhoudspan-koördineerder
lida@tydskrifte.co.za021 864 8202
Robert Cable
Video-joernalis
robert@bmedia.co.za021 864 8200
Viona Ross
Intekenare: LiG en Kerkbode
viona@tydskrifte.co.za021 864 8278